Сумлінний бізнес вживає необхідних заходів для мінімізації розповсюдження COVID-19

Київська міська влада, експерти та представники бізнесу, спільними зусиллями намагаються знайти баланс у введенні обмежень для запобігання поширенню вірусу у столиці. Перші  обговорення карантинних обмежень для бізнесу та підтримки бізнесу були проведені на весні, коли ситуація з захворюваністю була досить гострою, а обмеження суворими. Тож, сьогодні, 22 жовтня 2021р, на передодні переходу Києва в «червону зону» КМДА було проведено прес-брифінг на тему «Як спільними зусиллями влади, громади та бізнесу подолати епідемію COVID-19 в столиці», в якому прийняла участь генеральний директор АУІПЕ Софія Арасланова.

«Відповідальний бізнес підтримує державу в намірі зберегти життя та здоров’я громадян. Ми не тільки підтримуємо ініціативи, які направлені на зменшення кількості хворих та запобіганню розповсюдженню інфекції, а й самі допомагаємо в цьому», - наголосила Софія Арасланова.

Генеральний директор АУІПЕ зазначила, що вакцинація – це головний пріоритет для представників рітейлу електроніки та побутової техніки. Більшість підприємств галузі вже провели організовану вакцинацію трудових колективів у робочий час. Бізнес робить все можливе щоб мотивувати людей вакцинуватись. Компанії надали можливість вакцинації не тільки співробітникам, а і їх родинам.

«Компанії здійснюють контроль за станом здоров’я співробітників, надають їм засоби захисту. Крім того бізнес розгорнув інформаційні кампанії на підтримку вакцинації серед споживачів. В торгових залах створені всі умови для дотримання правил особистої гігієни та дистанції для безпеки споживачів».

 

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені