Міжнародний бізнес Форум Level UP Ukraine 2020 «Принципи створення більшого» відбувся в Києві 21 лютого 2020р

Міжнародний бізнес Форум Level UP Ukraine 2020 «Принципи створення більшого» відбувся в Києві 21 лютого. Місія Форуму  –  партнерство бізнесу, влади та суспільства, яке призведе до реальних дій в Україні задля створення позитивних змін у державі. Спільні зусилля мають бути спрямовані для побудови стійкої моделі взаємодії на принципах «win-win».

Захід зібрав понад 1000 авторитетних учасників – реформаторів, представників загальнонаціональних академічних, соціально-орієнтованих і бізнес-співтовариств, іноземних та вітчизняних інвесторів, представників влади. Ідея об’єднання бізнес-асоціацій була наскрізною протягом усього заходу. Необхідність об’єднання для реалізації ключових реформ усвідомлюють як великі, так і невеликі асоціації.

Про позитивний досвід об’єднання та адвокації інтересів бізнесу говорила, виступаючи на форумі, генеральний директор Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки», член Наглядової Ради УРБ Софія Арасланова:

«У нас є гарний досвід горизонтальної коаліції бізнес-асоціацій, коли навіть конкуруючі організації об’єднуються, є відкритий формат, демократичне голосування, участь усіх. Ця платформа принесла плоди кооперації. В рік двох виборів ми сформулювати ТОП-10 пріоритетів бізнесу і представили їх претендентам на парламентські і президентське крісла. Підписали меморандуми із претендентами і партіями. І як результат – сьогодні можемо говорити про 7 прийнятих законопроектів у якості Законів і про 14 законопроектів у роботі на тому чи іншому етапі. Тобто такий досвід у нас є і він успішний».

Софія Арасланова підкреслила на необхідності двостороннього руху бізнесу і держави назустріч один одному для формування актуального порядку денного необхідних економічних змін: «Ми можемо підштовхнути владу до цього, надати пропозиції та аналітику і вимагати як платник податків ефективного використання кожної сплаченої державі гривні».

 

 

 

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені