Асоціація підписала Меморандум з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України

4 квітня 2019 року Асоціація «Українські імпортери побутової електроніки» та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Метою меморандуму є створення міцної основи для співпраці у формуванні конкурентоспроможної економіки, створенні сприятливих умов для ведення бізнесу, розвитку чесної конкуренції, підвищення рівня захисту прав споживачів, а також налагодження ефективного діалогу для співпраці між державою та бізнесом тощо.

«Підписання цього меморандуму стане інструментом для досягнення спільних цілей, зокрема щодо побудови сильної регіональної політики, сталого розвитку, економічного зростання в Україні та зростання добробуту українських громадян» - підкреслив Перший віце-прем'єр-міністр- Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час урочистої процедури підписання меморандуму.

Бізнес спільнота вдячна Уряду та Міністерству за підтримку важливих для розвитку країни ініціатив, які є спільним порядком денним всього українського бізнесу, адже 90% проблем бізнесу ідентичні. Проте попереду ще багато роботи, зокрема у питаннях логістики, роботи митниці, детінізації ринків, транспорту, захисту прав споживачів, контролю ланцюжка постачання товарів тощо.

«Ми бачимо проблему та маємо шляхи її вирішення, проте для цього потрібна спільна робота, адже спільна робота державних інститутів і бізнесу - запорука гарного результату, до якого ми всі прагнемо - економічно розвинена і успішна Україна» - наголосила Софія Арасланова, генеральний директор Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки».

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені