Софія Арасланова: «Мати можливість в «один клік» захистити свої права – важливо!»

Софія Арасланова: «Мати можливість в «один клік» захистити свої права – важливо!»

12 березня генеральний директор Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки» Софія Арасланова взяла участь у круглому столі на тему: «Інноваційні інструменти та технології захисту прав споживачів», який відбувся у рамках ХІ Консумерського фестивалю «Час діяти!». Партнерами заходу виступили асоціації-учасники Української Ради Бізнесу (УРБ).

                Метою круглого столу було обговорення за участі експертів, представників реального сектору ринку та представників державних органів сучасних інструментів для захисту прав споживачів, проблем при їх використанні на вітчизняному ринку, нових викликів, а також напрацювання дієвих механізмів покращення ситуації у сфері захисту прав споживачів.

                У зустрічі взяли участь: Наталія Притульська – перший проректор КНТЕУ, президент Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС», Наталія Бородачова – віце-президент Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС», Дмитро Янін – керівник Міжнародної конфедерації товариств захисту прав споживачів, Олег Зубченок – заступник Президента Нафтогазової Асоціації, АнатолІй Долинний – президент ВГО «Українська федерація індустрії безпеки», Світлана Сидорова – менеджер проектів Громадської організації «Життя», Олександр Васильчук – начальник відділу державної політики в сфері захисту прав споживачів Мінекономрозвитку України, Ольга Карп’юк – начальник відділу ринків зв'язку та телекомунікацій Антимонопольного комітету України, Анастасія Сліпченко – завідувач сектору державного пробірного контролю Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також представники споживчих організацій, бізнес асоціацій, державних органів та експертного середовища.

Під час заходу активістом всеукраїнського руху «Молодь за права споживачів Ольгою Фреюк представлено результати органічного офлайн-дослідження, проведеного із застосуванням технології перевірки фіскальних чеків, нещодавно розробленої Державною фіскальною службою України. Сервіс знаходиться у відкритій частині  Електронного кабінету, доступ до якого можливий в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи.

На сьогодні інструмент ще має низку недоліків, проте його подальше застосування для виявлення «фейкових» фіскальних розрахункових документів вкрай необхідне. Відповідно до результатів дослідження чітко зрозуміло, що проблеми із відсутністю зареєстрованих чеків або відсутністю інформації по документам є на ринках паливних матеріалів (30%), тютюнових виробів (40%), алкогольних товарів (20%), побутової техніки (12,5%) тощо.

 

Ситуацію на ринку побутової техніки та електроніки прокоментувала Софія Арасланова – генеральний директор Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки». Відповідно до  «Аналітичного звіту за результатами четвертої хвилі щорічного опитування українських імпортерів та експортерів», розробленого Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, понад 28% підприємств визначили частку тіньового імпорту у 30-75 відсотків від загалу, причому третина підприємств вважає, що для ефективної боротьби з ним необхідне введення контролю руху товарів від імпорту в країну до його кінцевого продажу.

                Також Софія Арасланова зазначила, що для кожного споживача важливо мати можливість в «один клік» подати скаргу, додавши онлайн необхідні документи, бачити прогрес та результати її розгляду.

Своє бачення цифровізації системи захисту прав споживачів висловив Олександр Васильчук - начальник відділу державної політики в сфері захисту прав споживачів Мінекономрозвитку України. Відповідно до пріоритетів Європейського Союзу, напрямок нагляду та контролю був визначений як один із ключових у 2019 році, тому на даний момент Міністерством за підтримки EU Association Lab та німецького агентства з розвитку GIZ, представників бізнесу та споживчих організацій розробляється мобільний додаток «Я - Інспектор». Додаток покликаний навчити спільноту обирати безпечну продукцію та захищати власні права, а також надавати змогу подавати скарги онлайн із подальшим залученням до процесу їх розгляду всіх учасників – споживачів, бізнесу та держави.

Ключовими функціями додатку «Я - Інспектор» будуть інформування споживачів про безпечний вибір продукції, навчання, як захистити власні права, подача скарг онлайн, перевірка фіскальних чеків тощо.

                Дмитро Янін, голова правління Міжнародної конфедерації товариств споживачів прокоментував ситуацію щодо стану глобальної системи захисту прав споживачів, а також цифровізації та ризиків безпосередньо для споживачів.

Цифровізація є глобальним трендом, якому слідує система захисту прав споживачів, оскільки використання сучасних технологій дозволяє покупцям більш ефективно та зручно відстоювати власні інтереси. Наприклад, у 2015 році у світі налічувалося приблизно 2 млрд. смартфонів, а в 2018 вже 4 млрд., та за різними експертними думками до 2025 року відсоток виходу в інтернет із використанням смартфонів може сягнути 95%.

Як один із успішних прикладів функціонування цифрових технологій у системі захисту прав споживачів Дмитро Янін навів приклад роботи «системи швидкого оповіщення ЄС про небезпечні споживчі товари і захист споживачів RAPEX».

Відповідно до розділу «Електронна торгівля» «Керівних принципів щодо захисту прав споживачів», розроблених та затверджених ООН, будь-яка країна світу повинна бути готова забезпечити рівень захисту прав споживачів в онлайн торгівлі не менш ніж в офлайн. Прозорість онлайн торгівлі важлива як для споживачів, так і для держави, оскільки вона унеможливлює махінації з боку недобросовісних продавців, захищає інтереси споживачів та забезпечує сплату податків.

Про ситуацію на ринку паливних матеріалів розповів Олег Зубченок – заступник президента нафтогазової асоціації, голова комітету з розвитку конкуренції. За останніми даними,  отриманими асоціацією, країна втрачає близько 10 млрд. грн. на рік через невидачу фіскальних чеків, що в свою чергу несе загрозу не тільки для держави, а й для споживачів. Для боротьби із «сірим» ринком створено онлайн мапу місць торгівлі з ознаками нелегальності, інформація з якої передається відповідним органам для перевірки та оперативного реагування. Тобто безпосередньо споживачі можуть брати участь у процесі наповнення мапи та робити ринок більш безпечним. Тому до подібних систем потрібно активно залучати користувачів, щоб цей контент створювався та поширювався у маси.

                Невтішна ситуація і на ринку дитячих іграшок, споживачами яких є найбільш вразлива аудиторія – діти. Про це наголосила Наталія Іваненко, директор асоціації індустрії іграшок, оскільки насиченість ринку сірими товарами та товарами неналежної якості сягає 70%. На думку Наталії, вирішенням подібної проблеми може стати створення інформаційних ресурсів, де кожен споживач зможе знайти інформацію про те, які документи видаються при продажі та на що звернути увагу.

Представник Антимонопольного комітету України Ольга Карп’юк зазначила, що комітет разом із іншими органами-регуляторами докладає максимум зусиль для цифровізації цієї сфери. За останній час досягнуто декількох визначних результатів, а саме перехід країни до технології LTE, відключення аналогового ТВ мовлення, запровадження можливості збереження мобільного номеру при зміні оператору, яка буде доступна користувачам вже з 1 травня.

Також своє бачення з цього приводу надала Анастасія Сліпченко - представник Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Практично 80% порушень це відсутність інформації при продажі товарів. Споживачі просто не знають яку інформацію вимагати, тому стають жертвами недобросовісних продавців. На думку Анастасії, мобільні додатки та інформаційні платформи для споживачів, такі як «Я - Інспектор» від Мінекономрозвитку України дуже потрібні, оскільки вони дозволять підняти обізнаність споживачів, роз’яснити їм права, інформацію, яку потрібно вимагати тощо.

Учасники круглого столу констатували складність ситуації через значний обсяг «тіньового» ринку, засилля нелегально імпортованої та контрафактної продукції та спричинене ними порушення принципів чесної конкуренції.

Тому запроваджена Державною фіскальною службою України інтернет платформа онлайн перевірки чеків «Е-реєстр» має бути імплементована в систему контролю ланцюжка торгівлі фіскалізованим товаром.

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені