Прийнято участь у форумі «Відповідальний діалог бізнесу та політиків»

04 березня Генеральним директором Асоціації Софією Араслановою було відкрито форум національної бізнес-коаліції «Відповідальний діалог бізнесу та політиків», організований Українською Радою Бізнесу та Спілкою українських підприємців.

З метою обговорення ТОП-10 пріоритетів українського бізнесу було зібрано ТОП-6 кандидатів на посаду Президента України разом із лідерами бізнес-спільнот, підприємцями та експертами.

Участь у заході прийняли зокрема кандидати на посаду Президента України Андрій Садовий та Анатолій Гриценко, уповноважений представник кандидата Петра Порошенка - Ніна Южаніна, уповноважений представник кандидата Юлії Тимошенко - Віталій Ломакович, уповноважений представник кандидата Олега Ляшка - Віктор Галасюк, уповноважений представник кандидата Володимира Зеленського - Олександр Данилюк, а також власники бізнесу та керіники бізнес-асоціацій.

У вступній промові Софія Арасланова наголосила, що сьогодні десятки бізнес-асоціацій, іноді навіть конкуруючі організації і структури, об'єднуються в горизонтальні коаліції для формування спільного порядку денного всього українського бізнесу: «Ми розуміємо, що бізнес-спільнота повинна отримати суб'єктність у формуванні економічного порядку денного для України».

На сьогодні 38,7% українців працюють у приватному секторі, 69,6% з яких вважають, що не мають жодного впливу на процес прийняття рішень у державі.

ТОП-10 пріоритетів бізнесу – це як раз той порядок денний, над реалізацією якого бізнес спільнота працює останні 3 роки. Комунікуючи із представниками влади сьогодні ми і пропонуємо пріоритети від тих, хто платить податки і формує державний бюджет, щоб зробити їх економічними пріоритетами Президента і всіх політичних партій, та далі разом працювати над їх реалізацією в Уряді і Парламенті.

Ми бачимо, що є розуміння, є підтримка. Є діалог, на скільки він буде результативним - покаже час. Наприклад, Гриценко, Садовий радикально за реформу митниці і контроль продажів, інші представники були більш обережні у висловлюваннях, але це не означає, що вони не підтримають або будуть менш активними. Результат ми побачимо після виборів.

Такий підхід не тільки проактивний, а й відповідальний, оскільки ми знаємо ситуацію зсередини і пропонуємо рішення, тому бізнесу потрібен якісний і результативний діалог.

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені