Зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками бізнесу

1 червня 2018 року Генеральним директором Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки» Софією Араслановою взято участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками бізнесу. Головною темою зустрічі стало питання спрощення застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Зокрема, зі сторони Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки» закцентовано увагу на необхідності спільної з бізнесом розробки та затвердження урядової програми боротьби з «сірим імпортом» та товарною контрабандою, включно із створенням системи контролю руху товарів від імпортера або виробника до кінцевого продавця, а також стимулювання покупців вимагати фіскальний чек при купівлі товарів.

Прем’єр-міністром України, в свою чергу висловлено зацікавленість щодо наведених ініціатив та зауважено, що боротьба із товарною контрабандою та «сірим імпортом» – це принципова позиція держави.

На закінчення Прем'єр-міністр висловив упевненість, що такі зустрічі мають проводитись на регулярній основі, оскільки вони є конструктивною основою для консолідації поглядів всіх учасників процесу та створення ефективної моделі співпраці держави та бізнесу.

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені