Прийнято участь у зустрічі Міністра фінансів України Олександра Данилюка з представниками бізнесу

31 травня відбулася зустріч Міністра фінансів Олександра Данилюка з представниками бізнесу, у якій взяла участь генеральний директор Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки», член Української Ради Бізнесу - Софія Арасланова.

За словами Олександра Данилюка, за час роботи було запущено відкритий автоматичний реєстр ПДВ, «відкати» за повернення ПДВ залишилися у минулому. «Це була складна робота, яку вдалось реалізувати лише після відсторонення голови ДФС у 2017 році. Залишилась проблема старих боргів по ПДВ - Мінфіном розроблено законопроект 7518, який вирішує це питання».

Також реалізовано єдине вікно на митниці, цей проект ще потребує доопрацювання та постійного контролю. Але це буде ще одна важлива антикорупційна реформа – також зазначив Міністр.

Як повідомила Софія Арасланова, об'єднання 65 бізнес асоціацій з різних секторів економіки у Українську Раду Бізнесу - було вірним рішенням, оскільки на 90% наші пріоритети співпадають і дозволяють консолідувати спільні зусилля. Також було відзначено безпрецедентну відкритість Міністерства у спільній роботі за останні роки.

Зі своєї сторони Міністр висловив відкритість до такого формату співпраці та прозорості бюджетного процесу з долученням представників бізнесу до роботи по скороченню бюджетних видатків.

Спільні пріоритети Української Ради Бізнесу:

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені