Фотовиставка, що не лишає байдужою

У Києві у столичній галереї Лавра за партнерства Асоціації "Українські імпортери побутової електроніки» відкрилася 19 фотовиставка газети «День»

Понад 3 000 фоторепортерів з різних куточків України надіслали світлини з власного доробку на ХІХ Міжнародний фотоконкурс газети «День». 200 кращих робіт розмістилися в залах столичної галереї «Лавра», а сузір’я цих світлин організатори назвали «Фотосинтез»

«Це синтез мистецтва через фотографію, наче сполучення окремих емоцій, почуттів, подій в одне ціле, - пояснила головний редактор «Дня» Лариса Івшина, відкриваючи виставку. – Це «фото-синтез», який допомагає боротися з «суспільним авітамінозом», синтезує радість та енергію. Невипадково основним кольором заходу було обрано «золотий лайм» — він не просто модний, він тотально «заряджений» позитивом.

На церемонію відкриття виставки прийшли відомі представники культурної, академічної, політичної еліти України, провідних компаній, громадських організацій та ЗМІ. Також на відкриття фотовиставки приїхали автори найбільш метафоричних і вражаючих знімків, аби отримати цінні призи від редакції та від партнерів.

Вперше партнером фотоконкурсу виступила «Асоціація Українські імпортери побутової електроніки». Відзнаку від партнера отримав фотограф Олександр Хоменко за світлину "КОЗЯ", як найбільш позитивну.

Відзнакою також нагороджено фото Інни Оскольської «Все буде добре… на жаль без мене».

- Це пронизлива робота, глибока за змістом, вона, по суті, відбиток того рахунку, який «виставляє» нам історія за незалежність України, - сказав, дякуючи автору, представник Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки» Олексій Колесніков. – Дякуємо авторам, організаторам фотовиставки й сподіваємося, що якомога більше людей в нашій країні побачать ці світлини.

         Організатори виставки повідомили, що незабаром уся експозиція-2017 року вирушать містами України як пересувна виставка.  

Довідка:

XIX Міжнародна фотовиставка «День - 2017» працює з 28 жовтня по 5 листопада у «Лаврі» Галерея мистецтв, вул. Лаврська, 1. Вхід вільний.

Фотовиставка проводиться щорічно з 1999 року та формується з найкращих робіт Міжнародного фотоконкурсу. за 18 років історії фотовиставки команда Лариси Івшиної  організувала    126 виставок в більше 40 містах України, нагородивши 1876 фотографів.

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені