Урядом анонсовано оновлення та переоснащення митниці

Уряд напрацював необхідні рішення щодо здійснення та забезпечення оновлення системи роботи української митниці та її технічного переоснащення. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України у п'ятницю, 20 травня.

"Митна система України буде оновлюватися, технічно митниця буде переоснащуватися. У нас є з цього приводу рішення і розуміння того, як, з яких джерел ми це зробимо. Хто би як нас не блокував. І ми наведемо спільно з вами порядок на українській митниці", - зазначив Володимир Гройсман.

"Білі імпортери будуть відчувати себе комфортно, сірі і чорні будуть відчувати себе дискомфортно. Це наше з вами спільне завдання", - наголосив він.

Також Прем'єр-міністр привітав поступ у напрямку вирішення проблеми так званих податкових білок. "Кожна білка отримає своє. Я вам це можу гарантувати. Це у межах повноважень Уряду", - підкреслив він.

Коментуючи інформацію народного депутата України щодо зловживань на обласній київській митниці, Володимир Гройсман зазначив, що ці матеріали мають отримати оцінку правоохоронних органів.

"Я сьогодні ж направлю ваші матеріали із своїм супровідним зверненням до Національного антикорупційного бюро, до антикорупційної прокуратури, і за результатами цього розслідування я готовий приймати будь-які рішення у межах компетенції Уряду, - зазначив він.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/printable_article?art_id=249047274

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені