24.02.2016 року «Асоціацією українські імпортери побутової електроніки» прийнято участь в організації та проведенні конференції «Реформи - все для інвестора»

В рамках конференції засновником та керівником «IDF Reforms Lab» Георгієм Вашадзе презентовано проекти ряду інноваційних реформ, в тому числі - у сфері оподаткування та митної справи.

У заході прийняли участь: Заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Андрій Журжій, керівництво «АУІПЕ», представники ряду асоціацій, власники та керівники великих учасників галузевих ринків.

Учасниками обговорено шляхи поліпшення умов ведення бізнесу в Україні, а також питань залучення інвестицій.

Особливої уваги заслуговують презентовані пропозиції інноваційної побудови масивів фіскальної, митної та іншої інформації на основі технології «blockchain» із децентралізованим зберіганням даних.

Окремо висвітлено питання необхідності широкого застосування касового обладнання в торгівлі та стимулювання як продавців, так і клієнтів до здійснення покупок із обов’язковим отриманням касового чека.

Також, про вказану подію Ви можете прочитати за посиланням:

http://ubr.ua/ukraine-and-world/events/georgii-vashadze-24-fevralia-provel-konferenciu-s-nazvaniem-reformy-vse-dlia-investora-383310

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені