СБУ перекрила у Києві канал контрабанди, організований менеджментом служби доставки та митником

Співробітники служби безпеки України спільно з прокуратурою перекрили контрабандний канал, організований менеджментом однієї з міжнародних кур’єрських служб доставок та інспектором посту "Спеціалізований" Київської міської митниці.

Бізнесмени та митник організували механізм імпорту до України партій високовартісних товарів під виглядом міжнародних експрес-відправлень без сплати митних платежів. Щотижневий обсяг незаконно ввезених товарів становив у середньому понад тридцять тисяч доларів США. Інспектор отримував "премію" у розмірі 10% від суми митних платежів не сплачених комерсантами.

Під час обшуків правоохоронці вилучили чергову партію елітних мобільних телефонів та аксесуарів вартістю понад сто тисяч американських доларів, оформлену як експрес-відправлення з ухиленням від сплати митних платежів.

Співробітники спецслужби виявили печатки іноземних компаній, що значаться відправниками вантажів та печатки Київської міської митниці, які засвідчують оформлення товарів. Знайдено також програмне забезпечення, завдяки якому партії товарів штучно дробилися на нібито персональні відправлення та листування між співробітниками компанії, що підтверджує їх протиправну діяльність.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.  

Тривають обшуки та необхідні слідчі дії.

Джерело: http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=174037&cat_id=39574

 

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені