Арсеній Яценюк: Завдання МВС на наступний квартал - розпочати широкомасштабну операцію з боротьби з корупцією на митниці і в податковій

Глава Уряду звернувся до Міністра МВС «прийняти відповідні кадрові рішення по керівництву областей, щоб посилити керівництво обласних управлінь внутрішніх справ». При цьому, наголосив він, слідчий апарат необхідно сконцентрувати «на діяльності митниці і податківців»: «Це ваше завдання на наступний квартал – розпочати широкомасштабну операцію по боротьбі з корупцією в митних і податкових органах».

Водночас Арсеній Яценюк підкреслив, що тільки силами Міністерства внутрішніх справ неможливо виконати завдання з боротьби з корупцією: «Повинні бути злагоджені дії всієї правоохоронної і судової системи».

«Переконаний, що Глава держави, новий Генеральний прокурор, голова Служби безпеки націлені з Урядом і Міністерством внутрішніх справ на реальну боротьбу з корупцією. Незалежно від того, проти кого ведеться розслідування, хто підпадає під підозру, - вся правоохоронна система держави повинна працювати єдино і злагоджено. І тут наше спільне завдання з Президентом України – забезпечити таку єдину, злагоджену і ефективну роботу», - наголосив Глава Уряду.

Джерело: Урядовий портал

 

Залишити коментар

Переконайтесь, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені